AJAX 91584.106.BL1 REX2 SİNYAL TEKRARLAYICI (SİYAH)
İnternete Özel Fiyat
HAVALE İLE %3 İNDİRİM 0,00 TL
(Ödeme Aşamasında Otomatik İndirim Sağlar)
Görüntüleme Sayısı 460 zaman
24 AY Garantili
Markalar
Ürün Kodu: E31677
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Bağlantı olanakları
Hub'a bağlı ReX 2 Jeweller sayısı
5
Tüm uyumlu hub modelleri için.
ReX 2 Jeweller'a bağlı cihaz sayısı
199'a kadar
Hub modeline bağlıdır.
İletişim
Jeweller iletişim teknolojisi
Alarmları ve olayları iletecek tescilli kablosuz iletişim teknolojisi.
Başlıca özellikleri:
  • İki yönlü iletişim.
  • Gelişmiş sabotaj koruması.
  • Dinamik anahtar içeren blok şifreleme.
  • Anında bildirimler.
  • Ajax uygulamalarından uzaktan kontrol ve yapılandırma.
Frekans bantları
866.0–866.5 MHz
868.0–868.6 MHz
868.7–869.2 MHz
905.0–926.5 MHz
915.85–926.5 MHz
921.0–922.0 MHz
Satış bölgesine bağlıdır.
Maksimum etkin yayılım gücü (ERP)
20 mW'a kadar
Güç tüketimini ve radyo parazitini azaltmak için otomatik güç kontrolü.
Telsiz sinyal modülasyonu
GFSK
Telsiz iletişim menzili
1,700 m'ye kadar
Açık bir alanda kapsama alanı genişletici ile hub arasında.
Şifreli iletişim
Depolanan ve iletilen tüm veriler, dinamik anahtarlı blok şifreleme ile korunmaktadır.
Frekans atlama
Radyo parazitini ve sinyal engellemesini önlemek için.
Wings iletişim teknolojisi
Fotoğraflı doğrulamaları iletmek için tescilli kablosuz iletişim teknolojisi.
Başlıca özellikleri:
  • İki yönlü iletişim.
  • Gelişmiş sabotaj koruması.
  • İletim hataları durumunda veri paketleri yeniden yüklenir.
  • Fotoğraf teslim kontrolü.
Frekans bantları
866.0–866.5 MHz
868.0–868.6 MHz
868.7–869.2 MHz
905.0–926.5 MHz
915.85–926.5 MHz
921.0–922.0 MHz
Satış bölgesine göre değişir.
Telsiz iletişim menzili
1.700 m'ye kadar
Şifreli iletişim
Frekans atlama
Ethernet
1 8P8C soket (100 Mbps'ye kadar)
Olayları, alarmları ve fotoğrafları iletmek için alternatif veya ana iletişim kanalı.
Teslim süresi
Hub'a alarm teslim süresi
0.3 sn
Hub'a fotoğraf teslim süresi
18 sn
Wings kanalını kullanarak ReX 2 Jeweller aracılığıyla. Teslimat süresi ayarlara bağlıdır.
10 sn
Ethernet kanalını kullanarak ReX 2 Jeweller aracılığıyla. Teslimat süresi ayarlara bağlıdır.7
Tavsiyeler
Cihaz çalışma voltajı 110–240 V~'dir.
ReX 2 Jeweller sadece iç mekanlarda kullanım için tasarlanmıştır.
Sabotaja karşı koruma
Kurcalama alarmı
Dedektörü yüzeyden sökme veya montaj panelinden çıkarma girişimlerine ilişkin uyarılar.7
Yanıltıcı sinyallere karşı koruma
cihaz kimlik doğrulaması
İletişim kaybı algılama
36 sn sonra
Algılama süresi, Jeweller veya Jeweller/Fibra ayarlarına bağlıdır.
Daha fazla bilgi edinin
Güç kaynağı
Ana
110–240 V, 50/60 Hz
6 W'a kadar ana şebeke güç tüketimi.
Yedek
yerleşik pil Li-ion 2 ?
Hesaplanan pil ömrü:
* Ana güç kaynağı kaybından sonra yedek pilden.
Tip
type A
Cihazın nominal voltajda pasif akım tüketimi
14.5 mA
Cihazın nominal voltajda maksimum akım tüketimi
95.8 mA
Düşük pil voltajı
3.7 V?
Düşük pil kurtarma voltajı
4.1 V?
Kullanım ömrü sonu pil voltajı
3.6 V?
Cihaz kapanır.
Şarj edilmiş durumdaki bir yedek pil için minimum enerji seviyesi
100%
Alternatif
6 V?
Ayrı olarak satılan 6V PSU for Hub 2/Hub 2 Plus/ReX 2 alternatif bir güç kaynağı ünitesi ile bağlanır.
Daha fazla bilgi edinin
12 veya 24 V?
Ayrı olarak satılan 12–24V PSU for Hub 2/Hub 2 Plus/ReX 2 alternatif bir güç kaynağı ünitesi ile bağlanır.
Muhafaza
Boyutlar
163 × 163 × 36 mm
Ağırlık
410 gr
Çalışma sıcaklığı
−10 °C ila +40 °C